Iadeler

Butigo’da iadelerin kolay ve zahmetsiz olmasi için Butigo Mutluluk Ekibi olarak yanınızdayız:

Butigo ekibi olarak sizlerin memnuniyeti ve Butigo ürünlerini her kullanışınızda mutlu olmanız en önemli önceliğimiz. Bunu sağlamak için iade konusunda elimizden gelen tüm desteği vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tüm iade süreçleri ile ilgili sorularınız için Butigo Müşteri Mutluluk Ekibi’ni Pazartesi-Cuma günleri saat 09:00-18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Ayrıca, 7 gün 24 saat destek@butigo.com adresine e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Alımı ile ilgili Faydalı Bilgiler:

Butigo'dan ayakkabı alırken "Ya aldığım ayakkabı ayağıma olmazsa" diye düşünmenize gerek yoktur, çünkü;

-İsterseniz aldığınız ayakkabının 2 numarasını alıp, ayağınıza olmayanı iade etme hakkınız vardır.

-İadeyi Aras Kargo şubelerinden birine giderek yaparsanız, gönderi ücreti bize aittir.*

-Eğer aldığınız ayakkabının numarası ayağınıza uymazsa iade yapabilirsiniz.

İadelerle İlgili Faydalı Bilgiler:

İadelerle ilgili bir kaç noktayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Birincisi ve en önemlisi; herhangi bir sebeple siparişinizden memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde ürünü kullanılmamış bir biçimde ve orjinal paketinde ve faturası ile birlikte faturanın arka yüzünde bulunan iade formunu doldurarak iade edebilirsiniz. Bu durumda, sipariş ettiğiniz ürünü iade edebilir ve ürün bedelinin kredi kartınıza geri yüklenmesini talep edebilirsiniz. ( İade formunda 2.md - 1. seçenek )

Ör: Aldığınız Butigo ayakkabılarını iade etmek ve yerine başka bir ürün almak istemiyorsunuz. Bu durumda, paranız, ürün Butigo’ya geri geldikten ve gerekli kontroller yapıldıktan hemen sonra kredi kartınıza iade edilir. *

Numara ve Renk İadesiyle ile ilgili Örnek:

Aldığınız 37 numara Butigo ayakkabılar, ayağınıza küçük geldi ve 38 numarasını stoklar tükenmeden edinmek istiyorsunuz. Bu durumda www.butigo.com ‘a hemen girip ayakkabının 38 numarasını almanızı ve elinizdeki 37 numara olanı iade sürecini başlatmak için göndermenizi öneriyoruz. İade ettiğiniz 37 numara ürününüz tarafımıza ulaşıp kontrolleri yapıldıktan hemen sonra ödemeniz kredi kartınıza iade edilecektir. Böylelikle, ayakkabınızın numarasında problem yaşadığınız ve başka numarasını almaya karar verdiğiniz anda yeni numaranın siparişini verdiğinizde istediğiniz ayakkabıyı stoklar tükenmeden edinmiş olacaksınız. *

Bu yöntemi tercih etmediğiniz durumlarda ise ayağınıza olmayan ayakkabıyı faturası ile birlikte faturanın arkasında yer alan iade formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Ürünü Geri Yollamak için Kullanılması Gereken Adres:

Adres: Orta Mah. Öztaş Sok. Logipark F Blok

Tuzla-istanbul

*Ödemenin kredi kartınıza geçmesinde 7-10 günlük bir süreç oluşabilmektedir. Bu süreç banka ile ilgili nedenlerden kaynaklanmaktadır.

* İadelerde, gönderinin Aras Kargo Şubelerinden birisi üzerinden yapılması halinde, gönderi ücreti Butigo tarafından karşılanmaktadır. Aras Kargo Şubesi dışındaki gönderilerde ise gönderi ücreti müşteriye aittir.